LONDÝN
          jako na dlani

Adobe Flash Player required to view this file.

Nechcete čekat ve frontě u pokladny a chcete mít vstup zdarma? Potom si přečtěte o Londýnské turistické kartě London Pass a ušetřete v září dalších 6%

Chcete vědět víc?

Průvodce Londýnem

Banner

Hotely Londýn

Rezervujte Londýnské hotely se slevou až 50%

Banner

Máme pro Vás dobrou zprávu, pro naše návštěvníky jsme získali pěknou slevu na kartu London Pass platnou až do konce září. + nová sleva až 20% do 15.9.2016!

Chcete vědět víc?

Dovolená v Londýně nemusí nutně znamenat návštěvu trvající týdny, pod pojmem dovolená v Londýně si můžeme představit jakkoli dlouhý časový úsek, po jehož dobu nemusíme myslet na práci, nebo dokonce aktivně pracovat, ale můžeme si užívat volna a využít tak možností které návštěva Londýna skýtá. V Londýně se na dovolené můžete oddávat mnohým radovánkám, Londýn uspokojí, jak srdce romantiků prahnoucích po krásných a romantických zákoutích a kavárnách stejně tak jako srdce historiků, kteří přijeli do Londýna nasát atmosféru města, jehož tradice sahá přes dvě tisíciletí zpět. Londýn tedy láká turisty na dovolenou nejen čistě pobytovou a relaxační, ale hlavně naučně historickou. Je mnoho způsobů jak a s kým se do Londýna můžete podívat, v této rubrice Londýn dovolená se dočtete právě takové informace, které se vám pro dovolenou v Londýně budou hodit. Například jak se do Londýna dostat, autobusem, autem nebo letadlem? Jak se po Londýně pohybovat, informace o MHD v Londýně a o možnostech ubytování v tomto městě. Rubrika Londýn dovolená se tedy bude hodit všem, kteří chtějí do Londýna vycestovat a hledají užitečné informace o tom jak se tam co nejefektivněji dostat a jak si dovolenou v Londýně náležitě užít.

1 5 nejoblíbenějších památek Londýna 12856
2 Splní eurovíkend v Londýně vaše očekávání? 5095
3 Londýnský Regent´s Park 5967
4 Fotbalový stadion Chelsea v Londýně 8730
5 Hyde park 7687
6 Fotbalový stadion Arsenalu v Londýně 8905
7 Na rychlou návštěvu Londýna 17498
8 Londýnská ZOO 15216
9 Olympijské hry 2012 v Londýně 4900
10 Londýnské hotely. 7766

Strana 1 z 2

Jízdenky do Londýna

Kam dál?

Můžete navštívit

Vaše reklama u nás?

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Průvodce Londýnem na DVD

Banner

Londýn letenky

Banner

Průvodce světem

Banner