LONDÝN
          jako na dlani

Adobe Flash Player required to view this file.

Nechcete čekat ve frontě u pokladny a chcete mít vstup zdarma? Potom si přečtěte o Londýnské turistické kartě London Pass a ušetřete v září dalších 6%

Chcete vědět víc?

Průvodce Londýnem

Banner

Hotely Londýn

Rezervujte Londýnské hotely se slevou až 50%

Banner

Máme pro Vás dobrou zprávu, pro naše návštěvníky jsme získali pěknou slevu na kartu London Pass platnou až do konce září. + nová sleva až 20% do 15.9.2016!

Chcete vědět víc?

03.03.12

Londýnská turistická karta.

Sdílej článek na Facebooku

Výhody kartyVarianty kartyCeníkSlevy karty London Pass

Návštěva Londýnských památek a historických skvostů je nezapomenutelným zážitkem, do většiny Londýnských památek a historických budov si pro vstup budete muset připravit nějaký obnos london_passpeněz. Vstupné se prostě platí všude a není tomu jinak ani u Londýnských památek, vystát si pěkně frontu u pokladen a koupit si vstupenku v cenách od 10 do 20 liber a můžete jít konečně obdivovat tu nádheru. Myslíte, že to nejde jinak? Ale jde, my vám povíme jak na to.

Jak ušetřit na vstupném do Londýnských historických památek?

Vstupné do Londýnských památek se pohybuje zhruba od 10 do 20 liber, jsou však také výjimky a u nich se vstupné neplatí jako například Londýnská národní galerie. Pokud ale musíte vstupné zaplatit a ještě si vystát nemalou frontu u pokladen, není to nic příjemného. Právě proto je k dispozici pro návštěvníky Londýna turistická karta s názvem London Pass.

Jaké má výhody karta London Pass?

Výhod karty London Pass je několik. První výhoda karty London Pass je v tom, že nemusíte čekat žádné fronty. Majitelé karet London Pass totiž mají vlastní vstupní turniket, opatřený čtečkou karet. Takže pokud budete mít kartu London Pass, jednoduše obejdete celou tu dlouhou frontu čekajících lidiček, projedete kartu čtečkou a jste uvnitř.

Další nesporná výhoda spočívá v tom, že nemusíte mít sebou žádnou hotovost, protože vstupné do historických památek je vám strháváno přímo z karty London Pass. A aby placení vstupného touto metodou bylo ještě výhodnější, cena za vstup při použití karty London Pass je méně než polovina normální ceny vstupného a pokud máte kartu na 6 dní, za kterou zaplatíte 99 liber, tak s touto kartou můžete na vstupném do Londýnských památek utratit neuvěřitelných 480 liber! Volný a pohodový vstup ber čekání do více než 55 placených Londýnských památek, to je možnost, kterou přináší turistická karta London Pass.

Jaké varianty karty London Pass existují?

Karta London Pass, se vydává v několika variantách a je jen na vás jakou si vyberete. London Pass se prodává na 1, 2, 3, nebo na 6 dní a finanční limit vstupného, který můžete s takovou kartou zaplatit je 80, 160, 240 anebo 480 liber na vstupném do Londýnských památek. V praxi to znamená, že pokud si pořídíte kartu London Pass na jeden den, která stojí pouze 46 liber (29 pro dítě), tak můžete celé pondělí procházet Londýnské památky a platit vstupné touto kartou a to až do výše 80 liber. Zaplatit za vstupné polovinu a ještě se vyhnout dlouhým frontám u pokladen již není sen.

Aby toho nebylo málo, turistická karta London Pass se dá pořídit také s kartou London travelcard. Karta London travelcard je další turistickou kartou, která vám výrazně usnadní cestování po Londýně, a ještě navíc s ní opět ušetříte značnou sumu peněz za nákup lístků na Londýnskou městskou dopravu. Karta London Travelcard umožňuje zdarma využívat Londýnskou dopravu zahrnující metro, autobus, tramvaj, nadzemní dráhu, a veškerou Londýnskou železnici k vaší přepravě za Londýnskými památkami. Velmi dobrý způsob, jak jednak ušetřit značnou sumu peněz na jízdenky, protože jedna jízda metrem za 4 libry, není zrovna málo.

london_pass3Další výhoda kombinací karet London Pass a London Travelcard u varianty 6 denní karty London Pass máte na kartě London Travelcard další den zdarma, můžete tedy po Londýně cestovat plných 7 dní. Proč je to výhoda? Jednoduše proto, že kartu tak můžete používat již v den příletu do Londýna a jet tak městskou hromadnou dopravou přímo z letiště až do vašeho hotelu a ušetřit tak další nemalé peníze za taxi. Ptáte se kde kartu Lodon Travelcard vezmete už při příletu? Máte pravdu, o tom jsme se zapomněli zmínit, karta London Pass a London Travelcard vám totiž přijde pěkně domů do ČR a pěkně v předstihu, nemusíte se tak stresovat a shánět hned po příletu do Londýna lístky na MHD a podobně. Karta London Travelcard přitom platí ve všech zónách od první až do šesté a v praxi to znamená, že do čehokoli v Londýně nastoupíte, to vás zdarma odveze, kam jen budete potřebovat.

Ceník karty London Pass a London Travel Card

Pokud se rozhodnete chytře a zakoupíte kartu London Pass nebo obě karty, London Pass a London Travelcard budou vám tyto karty, za poplatek 5,95 liber doručeny z Anglie až do ČR, pěkně k vám do schránky a to do 15 dnů od objednávky. Jednodušší už to být opravdu nemůže, s turistickou kartou London Pass a London Travelcard, nejen ušetříte na Londýnské MHD, ale také na vstupech do Londýnských památek, kde navíc nemusíte stát dlouhé a otravné fronty. Karta vám přijde pěkně domů do schránky a vy jí tak můžete používat hned, jak přistanete v Londýně.

Jestli se vám zdá, že je karta London Pass a karta London Travelcard plná výhod, tak vězte, že to není konec. Karta má totiž platnost plných 12 měsíců od zakoupení a tak není problém si jí koupit v opravdu dostatečné době předem a nemyslet na poslední chvíli na to, že nemáte ještě doma kartu na Londýnské MHD. Ke kartě také dostanete výborného 160 stránkového průvodce Londýnem s mapou. Navíc pokud jste v Londýně a máte v kapse kartu London Pass a London Travelcard, máte možnost využít slevy v několika desítkách vybraných obchodů. Takže pokud se rozhodujete a přemýšlíte o tom, že pojedete do Londýna, nezapomeňte, že s turistickou kartou London Pass a London Travelcard, bude vaše cestování po Londýně mnohem snazší a hlavně bude taková dovolená v Londýně mnohem levnější.

Již tak výhodná karta London Pass a London Travel Card je teď pro Vás, návštěvníky webu www.londyn.jakonadlani.cz  ještě výhodnější. Získali jsme pro Vás pěknou slevu na objednávky Londýnských turistických karet. Jedná se o slevu 5% z celé objednávky.

Jak slevu získáte? Stačí k tomu jediné, při objednávce karty London Pass a London Travel Card musíte do políčka s názvem „promo code“ napsat náš slevový kód. Slevový promo kód, který Vám ušetří další peníze, je „londpas05“. Po zadání slevového promo kódu, se cena za objednávku sníží o 5%. Sleva na turistickou kartu, je platná až do konce roku, tedy do 31.12.2014.

POZOR další sleva na London Pass je tu. I na podzim výhody karty London Pass pokračují. Sleva na London Pass, sleva dalších 10% až 20% z ceny turistické karty. Jen do 15.9. , každý kdo si objedná kartu London Pass a stihne to o tomto víkendu od neděle do čtvrtka 15.9.2016 získá slevu 10% až 20% z ceny, akce platí pro karty na 3 (10%) ,  6  (15%) a 10 (20%) dnů! 

Máme pro Vás další dárek a to další slevový kód! Jedná se o slevový kód který bude platný jen a pouze v měsíci září a bude platit na všechny druhy karty London Pass. Pokud budete kupovat kartu London Pass v září, tedy od 1.9.2016 do 31.9.2016 a chcete slevu 6% tak do políčka "promo code" zadávajte nový kód pro měsíc září  LPSEPT tento kód nelze kombinovat s celoročním ani jiným kódem a platí opravdu jen v září.

Věříme, že našim čtenářům udělá tato sleva určitě radost. Přejeme příjemnou a pohodovou prohlídku Londýna a jeho památek.

 Koupit kartu London Pass

Sdílej článek na Facebooku

London Pass

Londýnská turistická karta

london pass3

Ušetřete na vstupném do Londýnských památek, nečekejte ve frontách, neplaťte za Londýnskou MHD. Používejte London Pass a ušetřete. S naším slevovým kódem a akční slevou ušetříte ještě víc.

Chcete vědět víc?

Průvodce Londýnem na DVD

Banner

Londýn letenky

Banner

Průvodce světem

Banner