LONDÝN
          jako na dlani

Adobe Flash Player required to view this file.

image image
Rachel Weisz
Daniel Radcliffe
Rachel Weisz Pokud jste někdy viděli tuto herečku v akci, určitě jste na ni jen tak nezapomněli. Ať už hraje Rachel Weisz kladné nebo záporné postavy, vždy si dokáže diváky podmanit svým charismatem. To a její nesporný talent z ní dělá jednu z nejžádanějších hereček Hollywoodu. Pojďme si říct něco blíže o jejím životě a kariéře.
Daniel Radcliffe Tomuto britskému herci, rodákovi z Londýna, už asi nikdo neodpáře, že filmově ztvárnil jednu z nejoblíbenějších a nejslavnějších postav literárního světa – Harryho Pottera. Tato role také určila, jak bude vypadat jeho kariéra příští. Jaký byl tedy Daniel před Harrym Potterem a jaký je teď?

Nechcete čekat ve frontě u pokladny a chcete mít vstup zdarma? Potom si přečtěte o Londýnské turistické kartě London Pass a ušetřete v září dalších 6%

Chcete vědět víc?

Průvodce Londýnem

Banner

Hotely Londýn

Rezervujte Londýnské hotely se slevou až 50%

Banner

Máme pro Vás dobrou zprávu, pro naše návštěvníky jsme získali pěknou slevu na kartu London Pass platnou až do konce září. + nová sleva až 20% do 15.9.2016!

Chcete vědět víc?

Rodáci z Londýna

new perex 2Tomuto britskému herci, rodákovi z Londýna, už asi nikdo neodpáře, že filmově ztvárnil jednu z nejoblíbenějších a nejslavnějších postav literárního světa – Harryho Pottera. Tato role také určila, jak bude vypadat jeho kariéra příští. Jaký byl tedy Daniel před Harrym Potterem a jaký je teď?

Více o Daniel Radcliffe

new perexPokud jste někdy viděli tuto herečku v akci, určitě jste na ni jen tak nezapomněli. Ať už hraje Rachel Weisz kladné nebo záporné postavy, vždy si dokáže diváky podmanit svým charismatem. To a její nesporný talent z ní dělá jednu z nejžádanějších hereček Hollywoodu. Pojďme si říct něco blíže o jejím životě a kariéře.

Více o Rachel Weisz

Průvodce Londýnem na DVD

Banner

Londýn letenky

Banner

Průvodce světem

Banner